Szegedi Tömörkény István Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum

Vezetőség

 

Dr. Kakuszi Béla Péter
intézményvezető

Fogadóóra: munkaidőben bármikor
történelem, magyar nyelv és irodalom, filozófia

Dr. Kakuszi Béla Péter

 

 

Bognár Sándor
intézményvezető helyettes

Fogadóóra: munkaidőben bármikor
matematika, fizika, filozófia

Bognár Sándor

 

Dr. Kisapáti Ivett
intézményvezető helyettes

Fogadóóra: munkaidőben bármikor
kőszobrász-restaurátor, művész, művészeti rajz és művészettörténet

Dr. Kisapáti Ivett

 

Molnár Mónika
intézményvezető helyettes

Fogadóóra: munkaidőben bármikor
magyar nyelv és irodalom, angol nyelv

Molnár Mónika

 

Tanárok


Ábrahám Szilvia
tanár

Fogadóóra: szerda 6. óra
spanyol nyelv

Ábrahám Szilvia
Almádi Róbert
tanár

Fogadóóra: szerda 5. óra
magyar nyelv és irodalom, történelem
10.D osztályfőnök

Almádi Róbert
Bádonyiné Nagy Ilona
tanár

Fogadóóra: szerda 4. óra
történelem, filozófia, etika, magyar nyelv és irodalom
11.C osztályfőnök

Bádonyiné Nagy Ilona
Bánvölgyi László
tanár

Fogadóóra: csütörtök 1. óra
kőszobrász-restaurátor

Bánvölgyi László
Barnák László
óraadó

Fogadóóra: egyeztetés szerint
színész

Barnák László
Barta András
tanár

Fogadóóra: hétfő 6. óra
rajz, ábrázoló geometria, művészettörténet

Barta András
Bayer Attila
tanár

Fogadóóra: hétfő 2. óra
testnevelés

Bayer Attila
Benkő Imola Orsolya
tanár

Fogadóóra: szerda 3. óra
magyar nyelv és irodalom, dráma

Benkő Imola Orsolya
Bényi Máté
tanár

Fogadóóra: kedd 9. óra
rajz, ábrázoló geometria, művészettörténet

Bényi Máté
Boros Krisztina
tanár

Fogadóóra: kedd 4. óra
angol nyelv, spanyol nyelv

Boros Krisztina
Bukor Tibor
tanár

Fogadóóra: szerda 9. óra
rajz, ábrázoló geometria, művészettörténet

Bukor Tibor
Castrillejo Tavira Enara
tanár (lektor)

Fogadóóra: csütörtök 5. óra
spanyol nyelv és irodalom

Castrillejo Tavira Enara
Csala Zsuzsanna
tanár

Fogadóóra: hétfő 5. óra
szilikátipari tervezőművész, vizuális-és környezetkultúra
9.ipm osztályfőnök

Csala Zsuzsanna
Csúri-Németh Éva
tanár

Fogadóóra: péntek 4. óra
matematika, informatika
10.C osztályfőnök

Csúri-Németh Éva
Dáni Eszter
tanár

Fogadóóra: szerda 3. óra
matematika, informatika
11.D osztályfőnök

Dáni Eszter
Deák-Nákity Gabriella
tanár

Fogadóóra: hétfő 4. óra
matematika, informatika

Deák-Nákity Gabriella
Dirner Ágota
tanár

Fogadóóra: kedd 3. óra
magyar nyelv és irodalom, angol nyelv
11.A osztályfőnök

Dirner Ágota
Dohány Edit
tanár

Fogadóóra: kedd 8. óra
magyar nyelv és irodalom, filozófia, etika

Dohány Edit
Dr. Dohány Gabriella
tanár

Fogadóóra: hétfő 4. óra
magyar nyelv és irodalom, ének-zene

Dr. Dohány Gabriella
Domsa Sorin
óraadó

Fogadóóra: egyeztetés szerint
balettmester

Domsa Sorin
Dunai Ágnes
tanár

Fogadóóra: szerda 13:30 - 14:15
angol nyelv

Dunai Ágnes
Emilia Nikolaeva Eneva
óraadó (lektor)

Fogadóóra: egyeztetés szerint
angol nyelv és irodalom

Emilia Nikolaeva Eneva
Erdős Nagy Judit
óraadó

Fogadóóra: egyeztetés szerint
magyar nyelv és irodalom

Erdős Nagy Judit
Fekete Mercédesz
óraadó

Fogadóóra: egyeztetés szerint
táncművészet

Fekete Mercédesz
Feketű Boglárka
tanár

kerámiatervező művész, szilikátipari tervezőművész, képzőművész-tanár

Feketű Boglárka
Fiszter Márta
tanár

Fogadóóra: szerda 3. óra
német nyelv

Fiszter Márta
Göblyös Róbert
tanár

Fogadóóra: péntek 5. óra
rajz, ábrázoló geometria, földrajz, művészettörténet

Göblyös Róbert
Guba Eszter
tanár

Fogadóóra: csütörtök 4. óra
spanyol nyelv, földrajz

Guba Eszter
Guzsvány Mónika
tanár

Fogadóóra: csütörtök 3. óra
design- és vizuálisművészet-tanár, formatervező művész

Guzsvány Mónika
Gyimóthiné Marjanucz Lilla
tanár
angol nyelv, magyar nyelv és irodalom

Gyimóthiné Marjanucz Lilla
Gyuris Anett
tanár

Fogadóóra: hétfő 3. óra
biológia, kémia

Gyuris Anett
Gyuris Annett Manuela
tanár (lektor)

Fogadóóra: szerda 5. óra
német nyelv

Gyuris Annett Manuela
Hadadi Mária
óraadó

Fogadóóra: péntek 3. óra
biológia

Hadadi Mária
Horváth László
tanár

Fogadóóra: kedd 4. óra
matematika, fizika
9.D osztályfőnök

Horváth László
Horváth Szabolcs István
tanár

Fogadóóra: szerda 6. óra
magyar nyelv és irodalom
12.F osztályfőnök

Horváth Szabolcs István
Dr. Horváth Tamás Lajos
óraadó

Fogadóóra: egyeztetés szerint
jogász

Dr. Horváth Tamás Lajos
Jura Joanna Danuta
tanár

Fogadóóra: péntek 5. óra
angol nyelv, orosz nyelv

Jura Joanna Danuta
Kádár Blanka
tanár

Fogadóóra: kedd 6. óra
angol nyelv

Kádár Blanka
Kis Jenő Ferenc
tanár

Fogadóóra: csütörtök 3. óra
rajz, ábrázoló geometria, művészettörténet

Kis Jenő Ferenc
Kiss Márta
tanár

Fogadóóra: kedd 1. óra
szövőipari és szőnyegszövő kézműves tervező, ipari formatervező, képzőművész-tanár

Kiss Márta
Dr. Kissné Bodor Tímea
óraadó

Fogadóóra: egyeztetés szerint
latin nyelv

Dr. Kissné Bodor Tímea
Kóthay Gábor
tanár

Fogadóóra: hétfő 6. óra
rajz, ábrázoló geometria, művészettörténet

Kóthay Gábor
Dr. Kovács Józsefné
tanár

Fogadóóra: szerda 7. óra
biológia, kémia
12.C osztályfőnök

Dr. Kovács Józsefné
Kovács Kristóf
tanár

Fogadóóra: szerda 4. óra
angol nyelv, történelem

Kovács Kristóf
Kovács Krisztina
tanár

Fogadóóra: szerda 2. óra
olasz nyelv, történelem
9.E osztályfőnök

Kovács Krisztina
Kökény Tamás
tanár

Fogadóóra: szerda 5. óra
testnevelés
10.ipg osztályfőnök

Kökény Tamás
Krizsán Bálint
óraadó

Fogadóóra: egyeztetés szerint
történelem

Krizsán Bálint
Kulcsár Írisz Boglárka
tanár

Fogadóóra: Szerda 5. óra
szobrászművész

Kulcsár Írisz Boglárka
Kulcsárné Hinze Mária
tanár

Fogadóóra: Csütörtök 3. óra
történelem, német nyelv

Kulcsárné Hinze Mária
Lévainé Dr. Kovács Marian
tanár

Fogadóóra: szerda 3. óra
történelem, spanyol nyelv

Lévainé Dr. Kovács Marian
Lovasné Bartha Edit
tanár

Fogadóóra: péntek 5. óra
magyar nyelv és irodalom, ének-zene

Lovasné Bartha Edit
Luttrell Erzsébet
tanár

Fogadóóra: hétfő 4. óra
orosz nyelv, német nyelv, angol nyelv

Luttrell Erzsébet
Dr. Máder Attila
tanár

Fogadóóra: csütrörtök 6. óra
matematika
12.D osztályfőnök

Dr. Máder Attila
Magyar Mihály
tanár

Fogadóóra: péntek 6. óra
rajz, ábrázoló geometria, művészettörténet

Magyar Mihály
Májer Márta

földrajz, történelem

Májer Márta
Márkusné Csíkos Ildikó
tanár

Fogadóóra: hétfő 7. óra
ruhaipari szakos mérnök tanár
10.ipt osztályfőnök

Márkusné Csíkos Ildikó
Mátó Éva
óraadó

Fogadóóra: egyeztetés szerint
balettmester

Mátó Éva
Medgyesi Sándor
tanár

Fogadóóra: hétfő 2. óra
földrajz, matematika

Medgyesi Sándor
Medgyesi Sándorné
tanár

Fogadóóra: kedd 6. óra
történelem, földrajz

Medgyesi Sándorné
Mihály Mária
tanár

Fogadóóra: kedd 6. óra
matematika, fizika
9.kny osztályfőnök

Mihály Mária
Miltner Tímea
tanár

Fogadóóra: csütörtök 3. óra
matematika, fizika
11.B osztályfőnök

Miltner Tímea
Mitrik László
tanár

Fogadóóra: szerda 2. óra
testnevelés, földrajz
12.ipm osztályfőnök

Mitrik László
Molnárné Nagy Edit
tanár

Fogadóóra: csütörtök 4. óra
angol nyelv

Molnárné Nagy Edit
Nagy Krisztina
tanár

Fogadóóra: hétfő 4. óra
angol nyelv, földrajz
12.B osztályfőnök

Nagy Krisztina
Nagy László
tanár

Fogadóóra: szerda 3. óra
művészettörténet, rajz, mozgókép- és médiaismeret
10.ipm osztályfőnök

Nagy László
Némethné Hérics Éva
tanár

Fogadóóra: péntek 2. óra
angol nyelv, orosz nyelv
10.B osztályfőnök

Némethné Hérics Éva
Ollai Róbert
óraadó

Fogadóóra: egyeztetés szerint
informatika

Ollai Róbert
Orlikné Gáspár Karolina
tanár

Fogadóóra: kedd 5. óra
magyar nyelv és irodalom, etika, történelem
9.igt osztályfőnök

Orlikné Gáspár Karolina
Őze Tibor
tanár

Fogadóóra: hétfő 5. óra
biológia, kémia

Őze Tibor
Pesthy Sándor
óraadó

Fogadóóra: egyeztetés szerint
fizika, kémia

Pesthy Sándor
Péter-Kovács Veronika
tanár

biológia, környezetvédelem

Péter-Kovács Veronika
Pintérné Temunovic Andrea
tanár

Fogadóóra: hétfő 3. óra
földrajz, testnevelés, környezetvédelem
9.C osztályfőnök

Pintérné Temunovic Andrea
Prisztavok Tibor
tanár

szobrászművész, művészettörténet

Prisztavok Tibor
Rauscher Alexandra
tanár

Fogadóóra: csütörtök 6.óra
matematika, fizika
12.A osztályfőnök

Rauscher Alexandra
Rechtenwald Kristóf
tanár

Fogadóóra: csütörtök 7. óra
történelem
11.E osztályfőnök

Rechtenwald Kristóf
Rigóné Hargitai Csilla
tanár

Fogadóóra: csütörtök 3. óra
magyar nyelv és irodalom, olasz nyelv
13.ipm osztályfőnök

Rigóné Hargitai Csilla
Schimplné Baji Krisztina
tanár

Fogadóóra: szerda 3. óra
testnevelés, földrajz, környezetvédelem
11.ipm osztályfőnök

Schimplné Baji Krisztina
Schoop Anneke
tanár

Fogadóóra: csütörtök 2. óra
biológia, német nyelv

Schoop Anneke
Szalai Máté
óraadó

Fogadóóra: szerda 2. óra
biológia

Szalai Máté
Szántó Dániel
tanár

Fogadóóra: péntek 3. óra
földrajz, történelem

Szántó Dániel
Szikszai Zsuzsanna
óraadó

Fogadóóra: egyeztetés szerint
táncművészet

Szikszai Zsuzsanna
Dr. Szilákné Korbély Ágnes
tanár

Fogadóóra: szerda 2. óra
angol nyelv
9.A osztályfőnök

Dr. Szilákné Korbély Ágnes
Szita Ilona
tanár

Fogadóóra: kedd 7. óra
német nyelv, történelem

Szita Ilona
Szlezák Anikó
tanár

Fogadóóra: szerda 4. óra
mozgókép- és médiaismeret, német nyelv

Szlezák Anikó
Tanács István
óraadó

Fogadóóra: egyeztetés szerint
földrajz, testnevelés, néprajz mesterszakos bölcsész, kulturális menedzser

Tanács István
Tóth Csaba Lászlóné
óraadó

Fogadóóra: egyeztetés szerint
ruhaipari szakos mérnök, szaktechnikus

Tóth Csaba Lászlóné
Udvarhelyi Brigitta
tanár

Fogadóóra: csütörtök 4. óra
kémia, biológia

Udvarhelyi Brigitta
Urbánné Jung Andrea
tanár

Fogadóóra: kedd 3. óra
matematika, informatika

Urbánné Jung Andrea
Vadászné Horváth Ildikó
tanár

kémia, biológia

Vadászné Horváth Ildikó
Vágó Mária
tanár

Fogadóóra: hétfő 6. óra
latin nyelv
9.B osztályfőnök

Vágó Mária
Váradi Erika
tanár

Fogadóóra: hétfő 5. óra
matematika, informatika, kémia

Váradi Erika
Varga Ákos Sándor
óraadó

Fogadóóra: egyeztetés szerint
ének zene

Varga Ákos Sándor
Varga Magdolna
tanár

Fogadóóra: kedd 7. óra
történelem, magyar nyelv és irodalom
10.A osztályfőnök

Varga Magdolna
Viktor Krisztina
tanár

Fogadóóra: csütörtök 5. óra
matematika, informatika

Viktor Krisztina
Weisz Emília
tanár

Fogadóóra: szerda 4. óra
testnevelés, gyógytestnevelő, orosz nyelv
12.E osztályfőnök

Weisz Emília
Zsélyi Ildikó
tanár

Fogadóóra: Kedd 5. óra
magyar nyelv és irodalom, angol nyelv

Zsélyi Ildikó
Zsótér Éva
tanár

Fogadóóra: hétfő 2. óra
német nyelv, magyar nyelv és irodalom, orosz nyelv
10.E osztályfőnök

Zsótér Éva

Technikai dolgozók

Bodó Jenő László
laboráns

Bodó Jenő László
Hevesiné Hódi Judit
laboráns

Hevesiné Hódi Judit
Kiss Attila
laboráns

Kiss Attila
Pálinkó Péter László
laboráns

Pálinkó Péter László
Tubák János Levente
laboráns

Tubák János Levente
Illés Tamás
rendszergazda

Illés Tamás
Miklós Tibor
rendszergazda

Miklós Tibor
Várhelyi Ágnes
rendszergazda

Várhelyi Ágnes
Bulikné Holecska Éva
iskolatitkár

Bulikné Holecska Éva
Sebők Erzsébet
iskolatitkár

Sebők Erzsébet
Bata Katalin
iskolatitkár (KF)

Bata Katalin
Megyesi Andrea
gazdasági titkár

Megyesi Andrea
Királyné Juhász Annamária
gondnok

Királyné Juhász Annamária
Daróczi Sándor
pedellus

Daróczi Sándor
Nagy György Zoltán
portás

Nagy György Zoltán
Tamás László Vilmosné
portás

Tamás László Vilmosné
Balló Ildikó
takarító

Balló Ildikó
Györgyilyés Sándorné
takarító

Györgyilyés Sándorné
Lebák Krisztina
takarító

Lebák Krisztina
Mánik László János
takarító

Mánik László János
Nagy Margit
takarító

Nagy Margit
Nógrádi Helga
takarító

Nógrádi Helga

Külsős munkatársak

Szabó Rita
gyógypedagógus


Szabó Rita
Bacsa Erzsébet
pszichológus


Tel: 70-3759276
Weblap: http://serdulotanacsadas.hu/

Bacsa Erzsébet
Balázs Tibor
szociális segítő

Ügyfélfogadási idő: Minden hétfőn 11:30-13:30 és szerdán 9:30-11:30.

Balázs Tibor
Komjáti János
bűnmegelőzési tanácsadó

Telefon: 70/326-1066

Komjáti János rendőr őrnagy