Szegedi Tömörkény István Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum

 

Dr. Kakuszi Béla Péter
intézményvezető

Fogadóóra: munkaidőben bármikor
Történelem

Dr. Kakuszi Béla Péter

 

 

Bognár Sándor
intézményvezető helyettes

Fogadóóra: munkaidőben bármikor
Matematika

Bognár Sándor

 

Dr. Kisapáti Ivett
intézményvezető helyettes

Fogadóóra: munkaidőben bármikor
Szobrász szakmai gyakorlat

Dr. Kisapáti Ivett

 

Molnár Mónika
intézményvezető helyettes

Fogadóóra: munkaidőben bármikor
Angol nyelv

Molnár Mónika

 

Ábrahám Szilvia
tanár

Fogadóóra: szerda 6. óra
Spanyol nyelv

Ábrahám Szilvia
Almádi Róbert
tanár

Magyar nyelv és irodalom
10.D osztályfőnök

Almádi Róbert
Bádonyiné Nagy Ilona
tanár

Fogadóóra: szerda 4. óra
Történelem, Etika
11.C osztályfőnök

Bádonyiné Nagy Ilona
Bánvölgyi László
tanár

Fogadóóra: csütörtök 1. óra
Rajz, festés, mintázás gyakorlat, A szoborkészítés gyakorlata, A szoborkészítés elmélete, Anyagismeret

Bánvölgyi László
Barta András
tanár

Fogadóóra: hétfő 6. óra
Rajz, festés, mintázás gyakorlat, Rajz, festés, mintázás

Barta András
Bayer Attila
tanár

Testnevelés

Bayer Attila
Benkő Imola Orsolya
tanár

Fogadóóra: szerda 3. óra
Magyar nyelv és irodalom, Dráma

Benkő Imola Orsolya
Bényi Máté
tanár

Fogadóóra: kedd 9. óra
Rajz, festés, mintázás gyakorlat, Anyagismeret, Grafikai technológia gyakorlat, Rajz, festés, mintázás

Bényi Máté
Boros Krisztina
tanár

Angol nyelv, Spanyol nyelv

Boros Krisztina
Bukor Tibor
tanár

Fogadóóra: szerda9.óra
Rajz, festés, mintázás gyakorlat, Rajz, festés, mintázás

Bukor Tibor
Castrillejo Tavira Enara
spanyol lektor

Spanyol nyelv, Spanyol civilizáció

Castrillejo Tavira Enara
Csala Zsuzsanna
tanár

Anyagismeret, Kerámiaműves szakmai elmélet, Tervezés és gyakorlat, Kerámiaműves szakmai gyakorlat, Szakmai elmélet, A kerámia-porcelánkészítés gyakorlata, Művészettörténet
9.ipm osztályfőnök

Csala Zsuzsanna
Csúri-Németh Éva
tanár

Fogadóóra: Péntek 4. óra
Matematika, Digitális kultúra
10.C osztályfőnök

Csúri-Németh Éva
Dáni Eszter
tanár

Matematika, Informatika
11.D osztályfőnök

Dáni Eszter
Deák-Nákity Gabriella
tanár

Fogadóóra: hétfő 4. óra
Matematika, Informatika, Digitális kultúra

Deák-Nákity Gabriella
Dirner Ágota
tanár

Magyar nyelv és irodalom, Angol nyelv
11.A osztályfőnök

Dirner Ágota
Dohány Edit
tanár

Magyar nyelv és irodalom, Etika, Filozófia

Dohány Edit
Dr. Dohány Gabriella
tanár

Fogadóóra: hétfő 4. óra
Magyar nyelv és irodalom, Ének-zene

Dr. Dohány Gabriella
Dunai Ágnes
tanár

Angol nyelv

Dunai Ágnes
Feketű Boglárka
tanár

Szakmai elmélet, A kerámia-porcelánkészítés gyakorlata, Szakmaelméleti ismeretek, Szakmai ábrázolási gyakorlat, Kerámia-porcelán szakmai ismeret, Prezentáció, Digitális prezentáció

Feketű Boglárka
Fiszter Márta
tanár

Fogadóóra: szerda 3. óra
Német nyelv

Fiszter Márta
Göblyös Róbert
tanár

Fogadóóra: péntek 5.óra
Rajz, festés, mintázás gyakorlat, Rajz, festés, mintázás

Göblyös Róbert
Guba Eszter
tanár

Spanyol nyelv, Földrajz

Guba Eszter
Guzsvány Mónika
tanár

Fogadóóra: Csütörtök 3.óra
Rajz, festés, mintázás, Vizuális kultúra, Kortárs művészettörténet, Művészettörténet

Guzsvány Mónika
Gyuris Anett
tanár

Fogadóóra: Hétfő 3. óra
Biológia, Kémia

Gyuris Anett
Gyuris Annett Manuela
tanár

Fogadóóra: szerda 5. óra
Német nyelv, Német civilizáció

Gyuris Annett Manuela
Horváth László
tanár

Matematika, Fizika
9.D osztályfőnök

Horváth László
Horváth Szabolcs István
tanár

Magyar nyelv és irodalom, Életvitel
12.F osztályfőnök

Horváth Szabolcs István
Jura Joanna Danuta
tanár

Angol nyelv

Jura Joanna Danuta
Kádár Blanka Julianna
tanár

Fogadóóra: kedd 6. óra
Angol nyelv, Foglalkoztatás I.

Kádár Blanka Julianna
Kis Jenő Ferenc
tanár

Fogadóóra: csütörtök 3. óra
A szoborkészítés gyakorlata, Anyagismeret, Rajz, festés, mintázás gyakorlat, Szoborkészítés elmélete

Kis Jenő Ferenc
Kiss Márta
tanár

Textil szakelmélet, Anyagismeret, Textil szakgyakorlat

Kiss Márta
Kóthay Gábor
tanár

Anyagismeret, Grafikai technológia gyakorlat, Tervezőgrafikai elmélet, Tervezőgrafikai tervezési gyakorlat, Tervező-grafikai technológiai gyakorlat

Kóthay Gábor
Dr. Kovács Józsefné
tanár

Biológia, Kémia, Életvitel
12.C osztályfőnök

Dr. Kovács Józsefné
Kovács Kristóf
tanár

Angol nyelv, Történelem

Kovács Kristóf
Kovács Krisztina
tanár

Fogadóóra: szerda 2. óra
Olasz nyelv, Történelem
9.E osztályfőnök

Kovács Krisztina
Kökény Tamás
tanár

Fogadóóra: Szerda 5. óra
Testnevelés
10.ipg osztályfőnök

Kökény Tamás
Kulcsár Írisz Boglárka
tanár

Anyagismeret, Szobrász szakmai elmélet, Tervezés és gyakorlat, Szoborkészítés gyakorlata, Prezentáció, Rajz, festés, mintázás

Kulcsár Írisz Boglárka
Kulcsárné Hinze Mária
tanár

Történelem, Német nyelv

Kulcsárné Hinze Mária
Lévainé Dr. Kovács Marian
tanár

Fogadóóra: szerda 3. óra
Történelem

Lévainé Dr. Kovács Marian
Lovasné Bartha Edit
tanár

Fogadóóra: péntek 5. óra
Ének-zene

Lovasné Bartha Edit
Luttrell Erzsébet
tanár

Német nyelv, Angol nyelv

Luttrell Erzsébet
Dr. Máder Attila
tanár

Fogadóóra: csütrörtök 6. óra
Matematika, Életvitel
12.D osztályfőnök

Dr. Máder Attila
Magyar Mihály
tanár

Graffikus szaktörténet, Tervezés és gyakorlat, Grafikai ábrázolás és technika, Grafikai tervezés, Prezentáció, Illusztrációs gyakorlat, Graffikus szaktörténet

Magyar Mihály
Márkusné Csíkos Ildikó
tanár

Fogadóóra: hétfő 7. óra
Textil szakmai elmélet, Tervezés és gyakorlat, Anyagismeret, Textil szakmai gyakorlat, Prezentáció, Textil szakgyakorlat
10.ipt osztályfőnök

Márkusné Csíkos Ildikó
Medgyesi Sándor
tanár

Fogadóóra: hétfő 2. óra
Földrajz, Komplex természettudomány, Matematika

Medgyesi Sándor
Medgyesi Sándorné
tanár

könyvtáros, Földrajz

Medgyesi Sándorné
Mihály Mária
tanár

Matematika, Fizika
9.kny osztályfőnök

Mihály Mária
Miltner Tímea
tanár

Fogadóóra: csütörtök 3. óra
Matematika, Fizika, Komplex természettudomány
11.B osztályfőnök

Miltner Tímea
Mitrik László
tanár

Testnevelés
12.ipm osztályfőnök

Mitrik László
Molnárné Nagy Edit
tanár

Angol nyelv

Molnárné Nagy Edit
Nagy Krisztina
tanár

Fogadóóra: Hétfő 4.óra
Angol nyelv
12.B osztályfőnök

Nagy Krisztina
Nagy László
tanár

Fogadóóra: Szerda: 3. óra
Művészettörténet, Mozgókép- és médiaismeret
10.ipm osztályfőnök

Nagy László
Némethné Hérics Éva
tanár

Fogadóóra: péntek 2.óra
Angol nyelv
10.B osztályfőnök

Némethné Hérics Éva
Orlikné Gáspár Karolina
tanár

Magyar nyelv és irodalom, Etika
9.igt osztályfőnök

Orlikné Gáspár Karolina
Őze Tibor
tanár

Fogadóóra: hétfő 5.óra
Biológia, Kémia

Őze Tibor
Pintérné Temunovic Andrea
tanár

Fogadóóra: Hétfő 3. óra
Földrajz, Testnevelés
9.C osztályfőnök

Pintérné Temunovic Andrea
Prisztavok Tibor
tanár

Rajz, festés, mintázás, Vizuális kultúra

Prisztavok Tibor
Rauscher Alexandra
tanár

Fogadóóra: Csütörtök 6.óra
Matematika, Fizika, Életvitel
12.A osztályfőnök

Rauscher Alexandra
Rechtenwald Kristóf
tanár

Fogadóóra: csütörtök, 7. óra
Történelem
11.E osztályfőnök

Rechtenwald Kristóf
Rigóné Hargitai Csilla
tanár

Fogadóóra: csütörtök 3. óra
Magyar nyelv és irodalom, Olasz nyelv
13.ipm osztályfőnök

Rigóné Hargitai Csilla
Schimplné Baji Krisztina
tanár

Fogadóóra: szerda 3.óra
Testnevelés
11.ipm osztályfőnök

Schimplné Baji Krisztina
Schoop Anneke
tanár

Fogadóóra: csütörtök 2. óra
Biológia, Német nyelv

Schoop Anneke
Szántó Dániel
tanár

Fogadóóra: péntek 3. óra
Földrajz, Történelem

Szántó Dániel
Dr. Szilákné Korbély Ágnes
tanár

Fogadóóra: szerda 2. óra
Angol nyelv
9.A osztályfőnök

Dr. Szilákné Korbély Ágnes
Szita Ilona
tanár

Német nyelv, Történelem

Szita Ilona
Szlezák Anikó
tanár

Német nyelv

Szlezák Anikó
Udvarhelyi Brigitta
tanár

Fogadóóra: csütörtök 4. óra
Kémia, Biológia

Udvarhelyi Brigitta
Urbánné Jung Andrea
tanár

Fogadóóra: kedd 3. óra
Matematika , Digitális kultúra

Urbánné Jung Andrea
Vágó Mária
tanár

Latin nyelv
9.B osztályfőnök

Vágó Mária
Váradi Erika
tanár

Fogadóóra: hétfő 5.óra
Matematika, Digitális kultúra, Komplex természettudomány

Váradi Erika
Varga Magdolna
tanár

Történelem, Magyar nyelv és irodalom
10.A osztályfőnök

Varga Magdolna
Viktor Krisztina
tanár

Matematika, Informatika, Digitális kultúra

Viktor Krisztina
Weisz Emília
tanár

Fogadóóra: szerda: 4. óra
Testnevelés
12.E osztályfőnök

Weisz Emília
Zsélyi Ildikó
tanár

Fogadóóra: Kedd: 5.óra
Magyar nyelv és irodalom, Angol nyelv

Zsélyi Ildikó
Zsótér Éva
tanár

Fogadóóra: hétfő 2. óra
Német nyelv, Magyar nyelv és irodalom
10.E osztályfőnök

Zsótér Éva
Barnák László
óraadó

Színészmesterség

Barnák László
Domsa Sorin
óraadó

Klasszikus balett , Balettelmélet

Domsa Sorin
Erdős-Nagy Judit
óraadó

Magyar nyelv és irodalom

Erdős-Nagy Judit
Fekete Mercédesz
óraadó

Kortárs-modern technikák

Fekete Mercédesz
Hadadi Mária
óraadó

Biológia, Komplex természettudomány

Hadadi Mária
Dr. Horváth Tamás Lajos
óraadó

Foglalkoztatás II.

Dr. Horváth Tamás Lajos
Dr. Kissné Bodor Tímea
óraadó

Latin nyelv

Dr. Kissné Bodor Tímea
Krizsán Bálint
óraadó

Történelem

Krizsán Bálint
Mátó Éva Ágota
óraadó

Színpadi tánc

Mátó Éva Ágota
Ollai Róbert
óraadó

Digitális kultúra

Ollai Róbert
Pesthy Sándor Gergely
óraadó

Fizika, Kémia

Pesthy Sándor Gergely
Szalai Máté
óraadó

Biológia

Szalai Máté
Szikszai Zsuzsanna
óraadó

Tánctörténet

Szikszai Zsuzsanna
Tanács István
óraadó

Néptánc

Tanács István
Tóth Csabáné
óraadó

Textil szakelmélet, Anyagismeret, Textil szakmai elmélet

Tóth Csabáné
Varga Ákos Sándor
óraadó

Ének-zene

Varga Ákos Sándor
Bodó Jenő László
laboráns


Bodó Jenő László
Győri Péter
laboráns


Győri Péter
Hevesiné Hódi Judit
laboráns


Hevesiné Hódi Judit
Kiss Attila
laboráns


Kiss Attila
Pálinkó Péter László
laboráns


Pálinkó Péter László
Tubák János Levente
laboráns


Tubák János Levente
Illés Tamás
rendszergazda


Illés Tamás
Miklós Tibor
rendszergazda


Miklós Tibor
Várhelyi Ágnes
rendszergazda


Várhelyi Ágnes
Bulikné Holecska Éva
iskolatitkár


Bulikné Holecska Éva
Sebők Erzsébet
iskolatitkár


Sebők Erzsébet
Bata Katalin
iskolatitkár (KF)


Bata Katalin
Megyesi Andrea
gazdasági titkár


Megyesi Andrea
Királyné Juhász Annamária
gondnok


Királyné Juhász Annamária
Daróczi Sándor
pedellus


Daróczi Sándor
Nagy György Zoltán
portás


Nagy György Zoltán
Tamás László Vilmosné
portás


Tamás László Vilmosné
Szabó Rita
gyógypedagógus


Szabó Rita
Bacsa Erzsébet
pszichológus


Bacsa Erzsébet