• A Csongrád-Csanád Vármegyei Építész Kamara Elnöksége által kiírt “Az építészet és a környezetvédelem kapcsolata” vizuális pályázaton a 10-es szobrász tanítványaink középiskolás kategóriában öko-makettjükkel 1. helyezést értek el!
    Gratulálok Dorka, Réka és Lili!
    Felkészítő tanár Kulcsár Irisz
  • Csordás Péter
    Laczkó Zsófia
    Páskuli Brigitta
    Szabó Ilona
  • Nagy Sára Amrita 11. évfolyamos tanulónk festménye is kilállításra került Delhibe.
    A Delhi Magyar Kulturális Központ kiállítást rendezett „LÉLEK ÉS TEST: Amrita Sher-Gil alkotásait idézve” címmel. A Zebegényi Fenyvesi Festőiskola diákjainak ez a kiállítása Amrita Sher-Gil magyar-indiai festőművész előtt tiszteleg. A kiállítás Amrita Sher-Gil alkotásaira ható festményeit szakmai zsűri választotta ki az AMRITA110 projekt keretében, amelyet a Delhi Liszt Intézet-Magyar Kulturális Központ indított a híres festő, Amrita Sher-Gil (1913) 110. születésnapja alkalmából. -1941).

Amritáék a Duna parton (Nagy Sára Amrita)
  • Szeged Bárczi Gusztáv EGYMI által hirdetett rajz és fotópályázat I. helyezését nyerte el Korom Norina 12. évfolyamos diákunk.
  • Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület országos pályázatán középisklás kategóriában Illgner Hanna 11. évfolyamos tanulónk 1 helyezést ért el.
  • Izbéki Lőrinc Vilmos 10. osztályos tanuló különdíjban részesült.
  • A szegedi Lengyel Önkormányzat által rendezett Lengyel-Magyar illusztrációs pályázat
    • A Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium és Technikum Képzőművészeti Tagozat által megrendezett Országos Mintázásversenyen részt vett diákjaink eredményei
      • A Vajdasági Rajztanárok Közösségének szervezésében meghirdetett nemzetközi “ARCKÉP” pályázat keretében az iskolánk diákjai képviselik magyarországot.
      • Országos Szőnyeg TERV Pályázaton Dömsödi Anna (13.Ipm) tanulónk Fény-Árnyék kollekciójával fődíjat nyert. (Felkészítő tanára: Kiss Márta)